Profesjonaliści dla profesjonalistów

Teoria + praktyka = szkolenia Kacpersky

W poniedziałek 24 kwietnia 2023 roku w Centrum Szkoleniowo – Autoryzacyjnym Kacpersky odbyło się szkolenie dla instalatorów. Głównym tematem były oczywiście pompy ciepła produkcji kluczowych na rynku firm: AIWA i Hisense. Uczestnicy mieli szansę nie tylko zapoznać się z teoretyczną stroną w formie wykładów, ale także samemu zbadać techniczną stronę przedsięwzięcia. Grupa naszych studentów nie była duża co dało każdemu możliwość indywidualnego zaznajomienia się ćwiczeniowymi modelami. 

Wykładowa część instruktażu była prowadzona przez dwóch wykwalifikowanych ekspertów, gotowych odpowiedzieć na wszelkie pytania uczestników i wyjaśnić niezrozumiałe kwestie. Szkolenie było naprawdę intensywne, ale wszyscy uczestnicy podołali zadaniu, zdobyli nie jeden lecz dwa ceftyfikaty i wrócili do domu z uśmiechami na twarzy. 

Nasi zadowoleni uczestnicy

Dziękujemy że byliście z nami!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego przedsięwzięcia. Przez cały czas dopisywały nam dobre humory i świetna atmosfera, a do tego pyszne domowe, jedzenie – dostaliśmy od Was wiele dobrych opinii, za co dziękujemy. Pozyskaliśmy też wiele bezcennych kontaktów interpersonalnych, wiemy do kogo zadzwonić jak znajdzie się potrzeba 😉

Liczymy na to, że spotkamy się jeszcze na kolejnych szkoleniach w przyszłości.