O Kacpersky

Firma Kacpersky to dostawca rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, w szczególności fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperacji oraz stacji ładowania wodorem.

Firma powstała jako efekt kilkunastoletniej pracy w branży OZE oraz współpracy z wieloma producentami z kraju i ze świata. Swoje działania opieramy o zebrane w tym czasie doświadczenie i tym samym możliwość zaoferowania Państwu najlepszych, najbardziej optymalnych i dobranych indywidualnie dla Was rozwiązań w zakresie energii słonecznej, gruntowej, czy powietrznej. Jesteśmy również otwarci na nowe obszary, nowych producentów oraz nowe projekty i badania, które pozwolą firmie się rozwijać, a Państwu zapewnić rozwiązania, z których będziecie najbardziej usatysfakcjonowani.

Kacpersky jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń 

logo-pichler-2

Wprowadzając na rynek polski w 2011 r. jednego z największych europejskich dostawców wentylacji systemowej, miałem możliwość odwiedzenia kilku fabryk w Europie, które produkowały nie tylko centrale rekuperacyjne ale również systemy dystrybucji powietrza. Pierwsze szlify w tej branży zdobyłem budując na linii produkcyjnej, całkowicie od nowa, swój pierwszy rekuperator. Od tamtego czasu w Polsce pojawiło się wielu producentów i dostawców central wentylacyjnych i systemów dystrybucji powietrza. Ja dzisiaj polecam tylko te najciekawsze i najbardziej przemyślane. Dlatego bez wątpliwości i z podwójnym zaangażowaniem zdecydowałem się na początku 2022 roku, roku trudnego dla każdego nowego biznesu, na wprowadzenie w Polsce kompleksowej oferty nowego producenta z 60 letnim doświadczeniem w branży wentylacyjnej.

~mgr Dawid Kacpersky

O Pichler

Jako wiodący projektanci, producenci i dostawcy najnowocześniejszych systemów wentylacji potrafimy czytać znaki czasu. Nasze pomysły przekraczają granice systemu, a nasze spojrzenie jest zawsze szerokie. Z dużą uwagą patrzymy w przyszłość. Polska konsekwentnie notuje w ostatnich latach znaczny wzrost gospodarczy i stała się dla nas interesującym rynkiem. Dlatego, jako austriacka firma rodzinna, postanowiliśmy połączyć siły z naszym nowym partnerem - firmą Kacpersky, aby kontynuować naszą historię sukcesu w tym atrakcyjnym kraju inwestycyjnym i eksportowym i postrzegamy to jako wielką szansę dla obu firm.

~mgr inż. Gernot Pichler, Dyrektor Zarządzający

Masz pytania? Chciałbyś się doradzić? Skontaktuj się z nami